• Producent: DietFood
  • Kategoria: Oleje, oliwy i octy
przedstawiamy Państwu nowy artykuł firmy Diet-Food- naturalny Olej Kokosowy. Olej ten podczas produkcji nie pozostał poddany procesowi rafinacji, co powiększa jego walory odżywcze. Doskonale nadaje się do smażenia, pieczenia, a także gotowania- wszystko dzięki wysokiej temperaturze dymienia. Co więcej, może wykorzystywany być jako zamiennik masła. Zaskakującym faktem jest jeszcze to, że można wykorzystać go w kosmetyce, jako odżywka do włosów oraz substancja nawilżająca skórę. Olej ten odznacza się wysoką zawartością nasyconych kwasów tłuszczowych, które są nadzwyczajnym źródłem energii i rozpuszczalnikiem dla witamin.
zastosowanie

Olej może być używany do: smażenia, pieczenia, dodatku do sałatek, bezpośredniego użytkowania, nawilżania skóry oraz włosów.

Przybliżone wartości odżywcze w 100g towaru:

wartość energetyczna 862 kcal
białko 0 g
węglowodany 0 g
tłuszcz 100 g
w tym nasycone 94 g
sól 0 g

elementy:

100% ekologiczny olej kokosowy
USDA ORGANIC

O firmie DIET-FOOD.PL:

DIET-FOOD to młoda, prędko rozwijająca się polska marka. Zawojowała rynek odważnie: makaronem z rośliny konjac. Sukcesywnie się rozwija, poszerzając dostępną ofertę. Ma w niej już ponad 30 oryginalnych towarów, które można kupić w znanych sieciach. To marka nie tylko głodna coraz większego sukcesu, ale i nastawiona na promowanie zdrowego, odpowiedniego żywienia.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Oleje, oliwy i octy