• Producent: CocoFarm
  • Kategoria: Oleje, oliwy i octy
  • Rodzaj: olej kokosowy

klasyczna, polska kuchnia nie powinna się bać nowych rozwiązań. Dzięki nim może wyłącznie zyskać. Z taką myślą powstał olej kokosowy Virgin BIO 240g CocoFarm, który może stać się nieodłącznym elementem Twojego codziennego menu, jeśli wyłącznie dasz mu szansę.

A jak sam się zaraz przekonać – warto ją dać, bowiem niesie on ze sobą całe grono korzyści. Na ogół jest to olej pozyskiwany z najwyższej jakości, wyselekcjonowanych i ręcznie zrywanych, młodych orzechów kokosowych.

Nie są one skażone w żaden sposób, ponieważ pochodzą z farm certyfikowanych i naturalnych. Żeby uzyskać ten wysokiego gatunku olej korzysta się z metod znanych od setek lat – takie tłoczenie bowiem daje najkorzystniejsze rezultaty, w postaci oleju pełnego nadzwyczajnych cechy.

Orzech kokosowy to jeden z najcenniejszych darów natury, który może nas wesprzeć w przeróżnych dolegliwościach, takich jak astma czy zapalenie skóry. Warto więc włączyć ten olej do swej codziennej diety i używać go np.

do smażenia. Coraz bardziej modne staje się w dodatku jego bezpośrednie wykorzystanie na skórę czy włosy, dzięki temu przywraca się im połysk i witalność. Myślisz, iż i Tobie olejek może się przydać? Masz rację!

Zamów go już dziś. Olej kokosowy nierafinowany. Skład: 100% organiczny olej kokosowy, pozyskiwany z orzechów kokosowych, pochodzących z naturalnych, certyfikowanych upraw Archipelagu Filipińskiego.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Oleje, oliwy i octy